Servis-Destek

Home/Servis-Destek
Servis-Destek 2017-07-26T22:19:37+00:00

Ratek olarak bizim en büyük amacımız sizin ihtiyaçlarınıza karşılık vermek ve pratik çözüm sunmaktır. Şirketimiz “Satış Sonrası Destek ve Ürün Kalitesi”ne odaklı uzun vadeli ilişkiyi hedefleyen bir anlayışı ile 1988’dan günümüze faaliyet göstermektedir.

Ürün bilgileri ve uygulamalarına ilişkin soru ve sorunlarınızı gidermek üzere telefon desteği sağlamaktadır. Ayrıca herhangi bir ürün veya ürün grubu için yerinde kurulum, teknik servis hizmeti ve uygulama eğitimi verilmektedir.

Kurulum: Firma mühendislerimiz ekipmanınızı kurmaya ve uygulamalarınız için en uygun konfigürasyonu ve ayarı garanti eder.
Kapsamlı ürün portföyümüz sayesinde yazılım ve donanım çözümlerinde maksimum esneklik sunabiliriz. Bu esneklik, son kullanıcıya mevcut  maliyet-fayda çözümü garanti eder.

Düzenli olarak planlanan bakım, potansiyel sorunları en kısa sürede tanımlayarak ve ekipmanın orijinal özelliklere göre çalıştığından emin olarak müşterinin operasyonel performanslarını en üst düzeye çıkarır. Ratek, “Bakım” servis sözleşmelerine kadar bir dizi servis sunmaktadır.

Ürünlerimize ait detaylı bilgi veya teknik destek almak istediğinizde lütfen uzman personelimiz ile irtibata geçiniz;

Tel    : (0216) 346 69 78

Faks  : (0216) 345 59 05