Kurumsal

Home/Kurumsal
Kurumsal 2017-07-25T15:24:12+00:00

Hakkımızda

Ratek A.Ş 1988 yılından beri radyasyon ölçüm cihazları radyasyondan koruyucu malzeme ve ekipmanlar, radyasyon / radyoaktif madde içeren îaboratuvariarm tasanın ve doriammlamuii sağlanmasında hizmet veren uzman ve öncü bir firma konumundadır. Şirket ortaklarının tümü radyasyon alanında 30-35 yıllık deneyimleri bulunmaktadır. Şirketin Yönetim kurulu Başkanı Dr. Haşan ALKAN Nükleer f izik uzmanı ve medikal fizik alanında doktora yapmıştır. Aynı zamanda sertifikalı Radyasyon koruması uzmanıdır.

Şirketin yönetim kurulu başkam Dr. Hasaıı ALKAN Ratek A.Ş kuruluş aıııacmı ve hizmetlerini şu şekilde anlatmıştır.

Firmamız Radyasyon ölçümünde ve Radyasyon korunmasında uzman bir firmadır. Bu alanda ilgili firma ve laboratuvarlara danışmanlık yapmakla, çalışmalarına uygun cihazların seçiminde ve temininde yardımcı olmaktadır.

PEO, ışık, renk, konum ve radyasyon tespiti için teknik bir ticaret şirketinden daha fazlasıdır. ‘Bire’ bir fark yaratır; Kalitesi ana konu olan motivasyonlu profesyonellerden oluşan bir ekip. Hızla değişen bir iş ortamı, birlikte çalışırken esnek bir tutum ve doğru uyum sağlamayı gerektirir. PEO, kalite sisteminize mümkün olan en iyi katkıyı sağlamak için kendi organizasyonunuzun bir uzantısı olarak konumlanır.

Destek ve satış sonrası satışlardan genellikle satışlardan daha önemli olan kalıcı müşteri ilişkileri kalitesine inanıyoruz. Yenilikçiliğe dayanan, uzun yıllara dayanan tecrübeyle değer sağlamaktayız. Hastaneler, sanayi, metal geri dönüşüm, hükümet ve araştırma müşterileriyle çalışıyoruz.

Referanslarımız