Kalite

Home/Kalite
Kalite 2017-07-25T14:31:08+00:00

Kalite Politikamız

Sürekli gelişen ve değişen ülkemizde, nükleer enerji alanında faaliyet gösteren yegâne şirket olan . güvenlik, halk sağlığı ve çevre konularını her zaman en ön planda tutarak danışmanlık, nükleer atık yönetimi ile nükleer güvenlik ve denetim üzerine hizmet vermektedir. Hizmet sürecinde müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını ve güvenliğini de ön planda tutan firmamız, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Güvenliği konusunda kendisini ilgilendiren her türlü yasal ve mevzuat şartlarına uymayı görev bilmektedir.

Şirketimiz üstlendiği radyoaktif atık yönetimi ve radyasyondan korunma görevlerinde yetkili ve uzman personeli ile özel zırhlı radyoaktif madde taşıma araçları kullanarak çevreyi ve halk sağlığını, özel radyasyon korunma giysileri ve ekipmanları kullanarak çalışanlarını radyasyonun olumsuz etkilerinden korumaktadır.

Şirketimiz, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını kurduğu ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS (TS 18001) Kalite Yönetim Sistemlerini uygulayarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek daha da geliştirecek ve Türkiye’de lideri olduğu nükleer enerji konusunda bir dünya markası olacaktır.

 

Referanslarımız